Všichni sem k zápisu kroužků

Oborové dny – FZŠ Táborská

Oborové dny na FZŠ Táborská již zapustily kořeny natolik, že ani letos jsme na ně nemohli zapomenout. Žáci II. stupně školy se zapisují na oborové dny podle témat vypsaných učiteli. Každé vypsané téma má určitý cíl. Každý oborový den bude vyplněn odhalováním tajů vybraného oboru. Mezi oborovými dny žáci sepisují oborovou práci. Tu tvoří žáci celý školní rok. Jejich konzultanti jsou učitelé - vedoucí oborů. Výsledek své práce budou žáci prezentovat před ostatními kolegy oborové skupiny a žáci devátých tříd obhajovat před komisí. Kdo z deváťáků obhájí svou doktorandskou práci, bude se moci honosit titulem DOKTOR TÁBORSKÉ (DrT.). Velmi zdařilou práci žáka osmé třídy může vedoucí oboru navrhnout k obhajobě před komisí. V takovém případě může tento žák získat v deváté třídě získat titul DOCENT TÁBORSKÉ (DocT.).

Oborové dny ve školním roce 2016/2017

Jednotlivé oborové dny k nahlédnutí ZDE.

Formulář pro volbu oboru.
Ve 2. kole volte od 19.9. do 26.9. do 8:00. Seznamy žáků zařazených do jednotlivých oborů po uzavření prvního kola naleznete ZDE.

Termíny oborových dnů ve školním roce 2016/17:
18. 10., 2. 12. 2016, 7. 2., 21. 3., 10. 5. 2017

Oborový půlden 1. června. 2017 (prezentace oborových prací)
Obhajoby oborových prací žáků 9. ročníku: 6. června 2017
Odevzdání vytištěné a svázané oborové práce – do 23. května 2017.

Ke stažení:
- Oborová práce - titulní strana