W oszałamiającym pokazie finansowej sprawności, Najcenniejszy klub NBA wart 7 miliardów dolarów. Historyczny wynik i deklasacja. Ten historyczny wynik nie tylko wzmacnia dominację drużyny na boisku do koszykówki, ale także podkreśla jej bezprecedensowy sukces w biznesie sportowym. Przewyższając swoich konkurentów zarówno pod względem wyników, jak i sytuacji finansowej, klub stał się latarnią doskonałości, wyznaczając nowe standardy dla branży. W międzyczasie zaangażowanie w doskonałość wykracza poza arenę koszykówki, ponieważ klub przyczynia się do dobrego samopoczucia społeczności, czego przykładem jest zaangażowanie w Sieć Szkół Promujących Zdrowie. W równoległej narracji szkoła powiązana z tą potężną firmą NBA podejmuje to samo niezwykłe zobowiązanie na rzecz zdrowia poprzez odżywianie. Przestrzegając zasad dobrego odżywiania, szkoła zapewnia, że uczniowie są nie tylko spełnieni psychicznie, ale także fizycznie. Menu stołówki odzwierciedla sumienne wysiłki na rzecz promowania zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów, dostosowując je do szerszej wizji wspierania dobrze zaokrąglonej i kwitnącej społeczności zarówno na boisku, jak i poza nim.
Vážení rodiče, strávníci,

od 1.2. 2015 vstoupila v platnost vyhláška č.17/2015 Sb., o školním stravování, kterou se mění vyhláška 107/2005 Sb., o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů.

Vyhláška umožňuje školním jídelnám zajišťovat dietní stravování a zároveň stanovuje podmínky pro jeho realizaci.

Vyhlášku vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v Dohodě s Ministerstvem zdravotnictví s cílem vytvoření možnosti školního stravování pro děti, žáky a studenty s chronickým onemocněním.

Tímto se i naše školní jídelna od 1.9. 2016 řadí mezi další poskytovatele dietního školního stravování, zaměřeného na dietu s omezením lepku.

Chceme vyjít vstříc dětem, které mají nějaké poruchy ve stravování a proto i naše školní jídelna bude připravovat dietní stravu.

Výběr potravin, receptur, sestavení jídelního lístků a způsob přípravy jídel vydávaných v rámci dietního stravování bude připravováno proškoleným personálem školní kuchyně a pod dohledem nutričního terapeuta paní Dany Šímové – registrované nutriční terapeutky pro dietní školní stravování.

Veškeré informace ohledně stravování je možné získat u vedoucí školní jídelny

J. Uhlíkové, na tel. č. 724 590 395, 241029325.

Formulář na objednávání diety

Směrnice - dietní stravování