Nejnovějších 15 aktualit (jsou také na úvodní stránce):


Ples devítek

29. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

Náš ples v roce 2019 být úžasný a plný zážitků. Obě třídy se spojily a utvořily partu, kterou už ani nové školy nerozdělí. I když se naše cesty v následující době rozdělí, jsem si jistá, že se opět brzy shledáme. Nejen osmáci udělali neskutečný kus práce a všichni jsme byli dojatí. Škola se s námi rozloučila se vším všudy velkolepým způsobem.
Fotogalerie
Vláďa Havlíčková, 9.A

Slavnostní ohňostroj 27. 6. 2019!

27. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

Milí přátelé naší školy, přijměte pozvání na tradiční slavnostní ohňostroj konaný u příležitosti absolventského plesu žáků 9. ročníku. Ohňostroj startuje ve čtvrtek 27. 6. 2019 ve 21,50 hodin v parku před školou. Přejeme příjemnou zábavu.
Vaše FZŠ Táborská

Co se dělo v 2.B

26. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

 V 2.B se pořád něco děje. Rádi chodíme např. do Národní galerie na výtvarné dílny. Také si občas něco ukuchtíme. Po vánočním bramborovém salátu to byl nedávno salát ovocný. Povedl se všem skupinkám a  byla to fakt dobrota! Hodiny matematiky jsme si zpestřili programováním robotických včelek. Ale nejvíc zábavy jsme si užili v zábavním parku Toboga na Zličíně. Posuďte sami v naší fotogalerii.
PhDr. L. Kotoučková

2.A a 2.B na Lesance v Krušných horách

26. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

 Školu v přírodě jsme strávili na chatě Lesanka v Mariánské v Krušných horách.Hned druhý den jsme dostali dopis od víly Fantazie, že zlá Temnota začarovala všechny pohádky. Víla nás kouzlem změnila na barevné skřítky a požádala nás o pomoc. Občas jsme u chaty, na louce nebo v lese zahlédli nejen vílu, ale i černou Temnotu. Podařilo se nám zachránit několik pohádek a Temnotu jsme porazili. Počasí nám přálo, a tak jsme se vykoupali v bazénu, jeli jsme autobusem na celodenní výlet na hrad Loket a do Karlových Varů, dělali jsme táborák, jezdili na koloběžkách a sportovali. Svou odvahu jsme prokázali při cestě nočním pohádkovým lesem. Na závěr jsme si užili nejen karneval, ale pochutnali jsme si i na slavnostních zmrzlinových pohárech. Na Lesance bylo fajn viz. fotogalerie.
PhDr. L. Kotoučková, Mgr. Z. Kočková

Rozdělení prvňáčků do tříd pro školní rok 2019/20

25. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

Vážení rodiče, informace o rozdělení našich budoucích prvňáčků naleznete ZDE. Z důvodu ochrany osobních údajů je soubor chráněn heslem, které jste se dozvěděli na společném červnovém setkání. Přejeme všem příjemné prázdniny a 2. září v 8, 30 hodin se už moc těšíme u nás na viděnou!
FZŠ Táborská

Pobyt v Deštném v Orlických horách

24. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

V týdnu 17.-23. června se třída 9.B zúčastnila pobytu v Deštném v Orlických horách. Mohli jsme se zde kochat krásnou přírodou a zároveň jsme nepřišli o náš komfort. Byli jsme příjemně překvapeni prostory a vybaveností naší chaty. V letošním roce jsme se totiž rozhodli ubytovat se na vlastní pěst,  a tak  jsme měli celou chatu ve vlastních rukou. Sami jsme si připravovali snídaně i večeře, které nám chutnaly více než obědy v hospodě. Nechyběla zde ani zábava, zahráli jsme si bowling, rovněž  počasí nám velmi přálo, a tak jsme si užili i míčové hry na sportovním hřišti. Ti odvážnější z nás navštívili také lanový park v korunách stromů, který všichni úspěšně zdolali. Ve zbylých volných chvílích jsme se  díky dobrému kolektivu nenudili, znovu jsme propadli hraní karet a ohranému městečku Palermu. Na závěr školy v přírodě jsme si užili také grilování na terase se spoustou dobrého jídla. Škola v přírodě nám bohužel rychle utekla a stejně tak uteklo i devět let na této škole a my se s ní brzy budeme muset definitivně rozloučit. Je před námi poslední týden a my doufáme, že si ho užijeme stejně jako tento pobyt. Těšíme se na všechny, kdo dorazí na ples a přejeme všem krásné prázdniny!
9.B Tereza Schützová

Osmáci v Krkonoších

17. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

Žáci 8. tříd dorazili ho Sporthotelu Švýcarská bouda ve Špindlerově Mlýnu v pořádku.
za tým pedagogů Mgr. Miroslav Hricz

Jizerské hory se hlásí

17. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

 Žáci 1.A a 3.A dorazili do Josefova Dolu, popadli plyšáky a vzali rozhlednu Slovanka útokem. Zítra se chystáme na přehradu, doufáme, že nám bude přát počasí.
Mgr. Jana Kotrbatá

5.A a 9.A na švp

17. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

Třídy 5.A a 9.A dorazily v pořádku do Pece pod Sněžkou.
PhDr. Bc. František Prokop

4.AB na švp

16. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

Třídy 4.A a 4.B dorazily v pořádku na školu v přírodě.
Mgr. Luděk Kovář

Milí sběroví přátelé

16. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

 Děkujeme vám za všechen starý papír, který jste přinesli během posledního sběrového týdne. Naplnili jsem opět dva kontejnery a některé třídy se tentokrát skutečně překonaly. Výsledky 5. sběrového týdne naleznete zde.
Váš sběrový tým

2.AB na švp

15. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

2.A i B dorazila na chatu Lesanku v pořádku.Mgr. Zuzana Kočková

Městečko

12. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

Na středu 5. 6. si žáci šestých ročníků pod vedením učitelů angličtiny připravili pro své mladší kamarády akci nazvanou Městečko. A nebylo to Městečko ledajaké, bylo to Městečko anglické. Třeťáci se tak mnohdy poprvé ocitli na místě, kde se česky prostě nedomluvili. Připravena byla spousta atrakcí, jako obchody, kino či kavárna. K tomu nám hráli pouliční umělci a na vše dohlížel příslušník policejního sboru. Na všech stanovištích bylo možné za obdržené libry zakoupit nějaké (více či méně imaginární) zboží či zážitek, a komu došly peníze, neměl jinou možnost, než si najít práci... Akce se moc povedla, a tak už se těšíme na další ročník.
Fotogalerie
Za tým AJ s pozdravem Jiří Havel

3.B a 3.C v Dolní Čermné

10. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

Hlásíme, že jsme v pořádku dorazili na školu v přírodě. Těšíme se, jak si celý týden užijeme.
3.B + 3.C

Milí sběroví přátelé

10. 06. 2019 | O škole > Aktuality > Aktuální zprávy

 Tak jako se kvapem blíží konec školního roku, blíží se také konec naší celoroční sběrové soutěže. Poslední sběrový týden, kdy můžete zamíchat pořadím a vyhoupnout se se svou třídou na stupně vítězů, začíná právě nyní. Budeme se na vás těšit od úterý 11.6. do pátku 14.6. vždy mezi půl osmou a osmou hodinou ranní.
Váš sběrový tým


-> Archiv aktualit