Škola s dortem

Objednávky jídel přes internet

Jak si můžete přihlašovat a odhlašovat obědy pomocí objednávkového systému:

Každý strávník má od vedoucí školní jídelny přiděleno své ID, které pro první přihlášení je shodné s heslem. Po prvním přihlášení si můžete heslo změnit a tím získáte jedinečný přístup, který nikdo jiný než vy nezná. Heslo měníte v NASTAVENÍ UŽIVATELE. Objednávání je jednoduché. Zde ve zkratce jak na to:

1) Prostřednictvím stránky školy www.zstaborska.cz se můžete snadno dostat do prostředí objednávkového serveru (klikni vlevo nahoře v rychlých odkazech na „objednávky obědů“) https://www.strava.cz/ .
2) Zde klikněte na – „přihlášení uživatele“ a číslo zařízení 7700 a odeslat.
3) Zadejte do políčka UŽIVATEL a HESLO (heslo je pro první přihlášení totožné s číslem uživatele, při změně v NASTAVENÍ UŽIVATELE je možné změnit heslo a například zadat i slovo), doplňte kontaktní e-mail a klikněte na ODESLAT.
4) Rozkliknout OBJEDNÁVKY STRAVY a u jednotlivých chodů, které si vyberu vyplnit:
- P – přihlásit;
- O – odhlásit - POZOR odhlásit vždy u obou chodů (po internetu odhláška je možná pouze 2 dny předem).
5) PO VYPLNĚNÍ ODESLAT.