Klub volného času při FZŠ Táborská pro školní rok 2020/2021

Vzhledem k současné epidemiologické situaci není možné otevřít Klubíčku ani knihovnu. Při změně opatření k lepšímu pochopitelně obojí bude znovu fungovat.

Nabídka kroužků pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče a milí žáci, vítejte u naší nové nabídky kroužků!Letos jsme pro vás přichystali opět množství zajímavých kroužků. Je vaše dítě umělecky, sportovně, nebo jazykově nadané? A nebo si chce jen tak hrát, rozvíjet své dovednosti a znalosti v nějakém oboru? Přihlaste ho na některý z našich kroužků, naši lektoři se už na něj těší. Pokud se chcete do nějakého kroužku přihlásit, vyplňte prosím přihlášku a do 25. 9. ji odevzdejte PhDr. Jitce Svobodové nebo třídnímu učiteli. Bude-li ve vámi vybraném kroužku volné místo, moc rádi vás do něj zapíšeme. Tak si pospěšte, o spoustu kroužků je velký zájem! Kurzovné prosím uhraďte nejpozději do 23. října převodem na účet č. 47936041/0100, variabilní symbol 2020247 (do poznámky uveďte prosím název kroužku a jméno dítěte), případně v hotovosti prostřednictvím dítěte (vzhledem k současné epidemiologické situaci není možný vstup rodičů do školy kvůli placení).
Děkujeme.