Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání
„ŠKOLA POROZUMĚNÍ“

Osnovy ŠVP pro ZV "ŠKOLA POROZUMĚNÍ"

Tato stránka nebude zatím zveřejněna - doplněna. Osnovy jsou k nahlédnutí ve škole. Zájemci se mohou obrátit na vedení školy nebo koordinátorku tvorby ŠVP.

Očekávané výstupy předmětů, jejich sebehodnocení a hodnocení učitele již nenaleznete v žákovských knížkách, ale v předmětových portfoliích. S kritérii sledovaných cílů klíčových kompetencí pracují žáci a jejich kantoři v nových žákovských knížkách. Prohlédněte si titul žákovské knížky i její obsah.

Žáci prvních až třetích tříd pracují s týdenními plány. Tyto plány si zakládají do hodnotícího portfolia. Na týdenní plánování navazuje od čtvrté třídy práce s diáři. Žákovské knížky i diáře si již tiskneme několik let. Pro další školní roky hledáme partnery z dalších škol. Přidejte se k naší ediční činnosti. Větší náklad = nižší cena. Nahlédněte i na titulní strany diáře a prolistujte i jeho obsah.

Na Vaše připomínky, návrhy a zájem o spolupráci čekáme. Kontaktujte: vit.beran@zstaborska.cz.