Přijatí prvňáčci

Informace pro lednový zápis do prvních tříd

Informace pro lednový zápis do prvních tříd:

Více informací k zápisu - klikni ZDE

Děkujeme všem, kteří si vybrali ZŠ Táborskou. Ze spádového obvodu se přihlásilo 15 budoucích prvňáčků. Ostatní jsou  z jiného spádového obvodu.Všichni, kteří budete žádat o odklad školní docházky doložte co nejdříve do školy žádost o odklad školní docházky potvrzenou nejméně dvěma odbornými pracovišti (např. Dětský lékař, pedagogicko psychologická poradna, ...). Do konce ledna 2007 odešleme ze školy  rozhodnutí o přijetí do první třídy. prosíme všechny rodiče o odeslání přiložené návratky.

V květnu Vás pozveme na první třídní schůzky, kde se dozvíte vše o zahájení školního roku, prohlédnete si školu a současně budete moci ovlivnit i zařazení svého dítěte do třídy. Na této schůzce Vám představíme třídní učitelky Vašich dětí, našich žáků.

Žáci budou přijímáni v tomto pořadí:
1 - ze spádového obvodu (dle zákonných norem)
2 - kteří mají na škole starší sourozence a žáci, kterým byl ředitelstvím ZŠ Táborská povolen odklad školní docházky pro školní rok 2006/2007
3 - ostatní zájemci