Jmeno

Školní obchůdek

Co si u nás můžete koupit 

V září 2004 oslavil náš malý školní obchůdek páté výročí svého provozu. Za těchto pár let se snažíme stále rozšiřovat jeho sortiment. 

Základem prodeje jsou školní potřeby u nichž máme stále dostupné a nižší ceny než jsou ceny v papírenských obchodech. Najdete u nás jak sešity, tužky, pastelky, nůžky, pravítka, gumy, vodové barvy, barevné papíry, kružítka, obaly na sešity, barevné obrázkové notýsky, školní kalendář tak i hezké desky na sešity, písmenka a číslice.

Pro své zákazníky každý den chystáme ve spolupráci se školní jídelnou čerstvé svačinky, které mohou zapíjet krabičkovým pitíčkem nebo zdravím multivitamínem. Kromě různých dobrot také vhodných pro svačinku jako tatranky, snickers, delisu máme i koutek zdravé výživy. Najdete u nás fit tyčinky, bebe, racio výživu, musli tyčinky a oblíbené tyčinky cereální. Sortiment jsme letos rozšířili i o kefírové mléko, jogurty, sýry a ovoce. Snažíme se o to, aby u nás děti našly to, co chutná a co dodá energii a sílu pro vstřebávání všech školních vědomostí. 

Nově zavedeme mezi náš sortiment dotované mléčné svačiny.

Budeme rádi za každý nápad, jak udělat děti ještě spokojenější.

Dana Richterová a Jana Ullmannová