Jídelníček a objednávky obědů

Nabídka školní jídelny nejen pro žáky - Jak si můžete přihlašovat a odhlašovat obědy pomocí objednávkového systému - Nové stoly ve školní jídelně

Nabídka školní jídelny nejen pro žáky

I tento školní rok budete mít možnost si kromě obědů objednat dopolední svačiny ve školní jídelně nebo ve školním obchůdku. Na tomto místě webu již brzy najdete upřesnění co dobrého pro Vás připravujeme.

Jak si můžete přihlašovat a odhlašovat obědy pomocí objednávkového systému

Internetové objednávání konečně funguje.
Každý strávník má od vedoucí školní jídelny přiděleno své ID, které pro první přihlášení je shodné s heslem. Po prvním přihlášení si můžete heslo změnit a tím získáte jedinečný přístup, který nikdo jiný než vy nezná. Heslo měníte v NASTAVENÍ UŽIVATELE. Objednávání je jednoduché. Zde ve zkratce jak na to:

1) Prostřednictvím stránky školy www.zstaborska.cz se můžete snadno dostat do prostředí objednávkového serveru (klikni vlevo nahoře na „objednávka obědů“) http://www.strava.cz/istravne/.
2) Zde klikněte na – „přihlášení uživatele“ a číslo zařízení 7700 a odeslat.
3) Zadejte do políčka UŽIVATEL a HESLO (heslo je pro první přihlášení totožné s číslem uživatele, při změně v NASTAVENÍ UŽIVATELE je možné změnit heslo a například zadat i slovo), doplňte kontaktní e-mail a klikněte na ODESLAT.
4) Rozkliknout OBJEDNÁVKY STRAVY a u jednotlivých chodů, které si vyberu vyplnit:
- P – přihlásit;
- O – odhlásit - POZOR odhlásit vždy u obou chodů (po internetu odhláška je možná pouze 2 dny předem).
5) PO VYPLNĚNÍ ODESLAT.

Menu a návod v modrém sloupci nalevo. Další informace u vedoucí školní jídelny Jany Korytářové – 241029325 nebo 724590395 - jana.korytarova@zstaborska.cz.

Nové stoly ve školní jídelně - prohledněte si zde

Poděkování patří firmě ECM Real Estate Investments, k.s. a zprostředkovateli Úřadu MČ Praha 4. Děkujeme Vám. Nahlédněte do nově vybavených prostor.