Tulák

Projekt KALENDÁŘ 2005 provází opět pes Tulák!
Tak se jmenuje pes, který hledá stálého vedoucího KLUBU DĚTÍ ARCUS (vlastně způsob, jak bychom takového vedoucího zaplatili). OS ARCUS PRAHA 4 ani ZŠ Táborské se doposud nepodařilo najít cestu, jak cílené prostředky získat. Pomozte!
Vaše pomoc nemusí být jen finanční. Budeme rádi i za kontakty, které pomohou.
Děkujeme.
Vybavení klubu a jeho opravu jsme částečně hradili z prostředků grantů MŠMT ČR a Ú MČ Praha 4 a rozpočtu školy. Pro rok 2004 jsme získali z grantu mzdové prostředky na koordinátora činnosti komunitního centra od Nové školy o.p.s. a od MHMP část finančních prostředků na zajištění pedagogického dozoru v klubu. Pro rok 2005 prostředky zatím nemáme zajištěny v dostatečné míře. Pomozte a nenechejte děti toulat po ulicích. Děkujeme Vám.

OS ARCUS PRAHA 4 - bankovní spojení:
KB a.s., exp. Boleslavova; č.ú.: 19-9271630267 / 0100.

Stáhněte si vystřihovánku TULÁKA.
Další vystřihovánky TULÁKA získáte u předsedkyně OS ARCUS PRAHA 4 PhDr. Jitky Svobodové nebo na ředitelství ZŠ Táborská. Prosíme věnujte je těm, kteří nám mohou pomoci.