Program setkání

Více o dílnách u anotací.

Pátek 8. dubna 2005 Více o dílnách u anotací.
16,00 - 18,00 1. blok dílen Lauermann Marek, Mgr. Luka Jiří, Mgr. Martinec Václav, Doc. + herci MVD Tomková Anna, PhDr., Ph.D
Základní techniky sebehodnocení školy a metody na podporu rozhodování pro každého učitele Netradiční formy výuky na I. stupni ZŠ Divadlo jako jeden z prvků pedagogického působení - Pohádky z kouzelného sluchátka Reflektivní a sebereflektivní kompetence učitele a žáka .
Večeře 18,00 - 8,45
18,45 - 20,45 2. blok dílen Tippman Robert, Mgr. Hnízdil Jan, Mgr. + Kirchner Jiří, PhDr. Holemá Irena, Mgr. Beran Vít, Ing., Korda Jan, Mgr., Škramlík Pavel, Mgr., Hoštička Jan, Mgr., Vinklerová Jitka, Mgr.
Grafická dílna Orientační hry pro mezipředmětové vztahy Dramatická výchova ve škole jako součást ŠVP Kulatý stůl - příprava závěru setkání - Vzdělávání mění učitel - učitelé mění sborovnu. .
Sobota 9. dubna 2005 Více o dílnách u anotací.
Snídaně 8,00 - 9,00
9,00 - 10,00 zahájení v divadelním sále Morkes František, Mgr.  Druhé historické ohlédnutí Hausenblas Ondřej, PhDr. Vzdělávání mění učitel .
10,15 - 11,45 kulaté stoly Hoštička Jan, Mgr. Škramlík Pavel, Mgr. Bihelerová Maja, PaedDr. Hausenblas Ondřej, PhDr. Korda Jan, Mgr.
Člověk a společnost I. stupeň + speciální pedagogové a ostatní Člověk a příroda Češtináři a jazykáři I. stupeň + estetici
Oběd 11,45 - 12,45
12,45 - 14,45 3. blok dílen Vinklerová Jitka, Mgr.  Brom Zdeněk Budíková Jaroslava, Mgr. + Jucovičová Drahomíra, PaedDr. Martinec Václav, Doc. + herci MVD Koudelková Irena, RNDr.
15,00 - 17,00 4. blok dílen Černá Karla, Mgr. + Grycová Martina, Mgr. Kašparová Eva, Mgr. Dílna skončí v 18,45 - Maráková Iva

Mühlhauserová Hana, PaedDr.  Koudelková Irena, RNDr.
Pepo, tys mi "hodně" dal! Mámy a tátové! Přijďte si dnes do školy hrát a společně se smát. Samá voda Nebojte se vyjmenovaných slov  Problémové úlohy = úlohy s problémem pro žáky i učitele (několik námětů z projektu Heuréka)
Večeře 17,00 - 18,30
18,00 - 20,00 5. blok dílen Brom Zdeněk Dílna začne již v 17,20 - Dubec Michal, Bc.  Tippman Robert, Mgr. Hnízdil Jan, Mgr. + Kirchner Jiří, PhDr. Dílna začne již v 17,20 - Hruška Jiří
Nelineární dějiny Metody osobnostní a sociální výchovy pro běžné vyučování Grafická dílna Orientační hry pro mezipředmětové vztahy Integrovaná tematická výuka - Globální výchova ve vztahu k RVP
od 20,00 Divadlo MALÉ VINOHRADSKÉ DIVADLO Oscar Wilde: Ideální manžel
Neděle 10. dubna 2005 Více o dílnách u anotací.
Snídaně 7,30 - 8,15
8,15 - 11,00 6. blok dílen Kvasilová Martina, Mgr. Černá Karla, Mgr. Švec Jakub, Mgr.  Beran, Korda
OSV - co to vlastně je? Jak vytvořit vlastní projekt? Jak z pedagogického sboru školy (či ze třídy) vytvořit fungující, motivovaný tým? Příprava školy na tvorbu ŠVP. .
11,10 - 11,45 Závěr setkání Beran Vít, Ing., Korda Jan, Mgr., Škramlík Pavel, Mgr., Hoštička Jan, Mgr., Vinklerová Jitka, Mgr. Vzdělávání mění učitel - učitelé mění sborovnu.
Oběd 11,45 - 12,30